קורת חיים – תיאום פגישות

דך הבית » חינם – קורות חיים תבנית חינם! » קורת חיים – תיאום פגישות

קורות-חיים-לדוגמא-תיאום פגישות

תיאום פגישות

מקצוע תיאום פגישות הוא מעין שילוב של מספר מקצועות. מתאם פגישות משמש קודם כל בתפקיד מזכירות, כלומר קביעת מועדי פגישות וניהול לו”ז. תפקיד נוסף המוטל על מתאם הפגישות הרבה פעמים הוא קידום מכירות. בשיחתו של מתאם פגישות עם לקוח פוטנציאלי עליו להביע התלהבות מהמוצר או מהחברה אותה הוא מבקש לקדם ע”מ לגרום ללקוח לקבוע פגישה מקצועית.

קורות חיים לדוגמא – עורך דין
ILS 29.99 Details

קורות חיים לדוגמא – עורך דין

פורמט קורות חיים לדוגמא מהנדסים

תבנית קורות חיים מעוצבת
ILS 9.99 Details

תבנית קורות חיים מעוצבת

קורות חיים של מפעיל/ת מכונה
ILS 19.99 Details

קורות חיים של מפעיל/ת מכונה

תבנית קורות חיים עם תמונה

עבודת מתאם פגישות היא לעיתים משרדית ולעיתים העבודה מתבצעת מהבית של המתאם.
רוב החברות המגייסות מתאמי פגישות אינן דורשות השכלה ספציפית לצורך העבודה, אם כי לרוב נדרש ניסיון בתוכנות מחשב בסיסיות כמו WORD או EXCEL. ניסיון בקידום מכירות ובעבודת מזכירות מהווה יתרון ברור בהתמודדות לעבודה זו. הרבה מן החברות מכשירות את העובדים בעצמן ע”י קורסים וזאת כמובן בתמורה להתחייבות העובד לתקופת זמן מינימאלית בחברה.

כיוון שמהות העבודה הינה ביצוע שיחות טלפון ללקוחות ותיאום פגישת בינם לבין נציגי החברה, אין צורך מהותי במשרד ולכן ניתן לבצע את התפקיד מן הבית. אפשרות זו חוסכת לחברה הוצאות רבות הכרוכות באחזקת בניין משרדים ובציוד נלווה כמו מחשבים, תוכנות,ריהוט ועוד. כמו-כן, אפשרות זו מרחיבה את מעגל העובדים הפוטנציאלים ומאפשרת סינון טוב יותר של מתמודדים לתפקיד, שכן אין הכרח להעסיק עובד המתגורר בקרבת החברה. אפשרות עבודה מהבית מאפשרת לחברה להעסיק כל עובד מכל קצוות הארץ ואפילו מחו”ל. היתרון לעובד הינו ברור, שכן אין הוא צריך לעזוב את ביתו לצורך ביצוע עבודתו.

אופי עבודה זה, חוסך זמן וכסף רב בהגעה לעבודה. מעבר לכך, אפשרות זו מאפשרת לעובד שעות עבודה גמישות המאפשרות שילוב העבודה עם עבודה נוספת, לימודים ועוד. כך יכול מתאם פגישות לנצל את שעות היום בצורה מיטבית. על אף כל היתרונות הנ”ל, יש לזכור שתפקיד מתאם פגישות אינו תפקיד קל. על מתאם פגישות להיות מקצועי בתחומו, כריזמטי, בעל כושר ביטוי ברמה גבוהה מאוד בעברית ובאנגלית, רצוי שיהיה בעל ידע בשפות נוספות וכמובן שנדרשת יכולת מכירה ברמה גבוהה מאוד. כל אלו יביאו מתאם פגישות להצלחה בתפקידו ולקידום בחברה בה הוא עובד.

למתאם הפגישות אחריות גדולה מאוד, שכן הוא מהווה למעשה את הפנים של החברה. המתאם הוא לעיתים האדם הראשון בחברה בו נתקל הלקוח הפוטנציאלי והרושם שהוא ישאיר יהווה למעשה את הרושם שאותו לקוח יקבל מהחברה. שכר לעבודת מתאם פגישות מורכב לרוב משכר בסיס (בד”כ שכר מינימום) ומעמלות על כל תיאום פגישה או מכירה. עבודה זו נחשבת לרווחית מאוד לאלה הטובים בה. מתאם פגישות מקצועי ירוויח את רוב משכורתו מהעמלות ולא ממשכורת הבסיס.

תפקיד מתאם פגישות הוא תפקיד מאתגר שכן הוא דורש מיומנויות רבות, יחסי אנוש מעולים ומוסר עבודה גבוה. כמו כל עבודה הנעשית מהבית, גם עבודת מתאם פגישות מאפשרת שליטה בשעות העבודה ולרוב מאפשרת שילוב העבודה בפעילויות נוספות. לעוסקים בעבודות מסוג זה חייבת להיות משמעת עצמית ומוסר עבודה גבוה ע”מ שיבצעו את עבודתם ברמה הגבוהה ביותר, שכן הרבה יותר קל להזניח עבודה ולזלזל בה כאשר אין העובד נמצא תחת פיקוח של מעסיקו. יש לזכור שעובדים בעבודות מהבית נמדדים

×